SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
59 508 119 Kč
(217 978 Kč / m²)
Prodej
Atypický
273 m²
Rua da Imprensa Nacional, Lisboa

místnostiAtypický
plocha273 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom flat with 273 m², balconies, garden views and 3 parking spaces, with a privileged location in Príncipe Real, Lisbon.

Zařízený
Stáří nabídky: 92 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua da Imprensa Nacional, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal