Výpis nabídek
23
23
23
9 486 436 Kč
(99 857 Kč / m²)
Prodej
4+1
95 m²
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
95 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartment for Renovation in the Heart of Arroios Lisbon
Located in the prestigious parish of Arroios, this property benefits from a central location...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
88 dní
Aktualizováno:
67 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Colombo II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Colombo II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce