SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dlažba, přirozené světlo, moderní styl
19 431 222 Kč
(204 539 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Rua General Garcia Rosado, Lisboa

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento localizado na Rua General Garcia Rosado em Arroios, Lisboa.

Este apartamento pode ser vendido com o apartamento ao lado no mesmo piso.Tem...

Ostatní
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua General Garcia Rosado, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Local de Partida