Výpis nabídek
57
57
57
17 256 976 Kč
(141 451 Kč / m²)
Prodej
3+1
122 m²
Rua Doutor António Martins, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
122 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartment, 3 bedrooms, with 123 m², located in Sete Rios, one of the most central and sought-after areas of Lisbon.
The location is one of its main ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Přirozené světlo
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
93 dní
Aktualizováno:
36 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Doutor António Martins, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Villa
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Villa
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce