Výpis nabídek
36
36
36
12 760 440 Kč
(94 522 Kč / m²)
Prodej
4+1
135 m²
Rua da Casquilha, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
135 m²
koupelny
2+
VISITAS TEMPORARIAMENTE SUSPENSAS!!!
Apresentamos este excelente apartamento T4, situado numa das zonas mais valorizadas de Benfica, a curta distânci...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
106 dní
Aktualizováno:
60 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Casquilha, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Polo Central
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Polo Central
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce