Výpis nabídek
62
62
62
25 282 731 Kč
(205 551 Kč / m²)
Prodej
3+1
123 m²
Avenida da República (Túnel), Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
123 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Direkt neben der Calouste-Gulbenkian-Stiftung und dem El Corte Inglés zu wohnen, ist ein wahres Privileg.
Sanft geweckt von den Klängen der Gärten,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Po rekonstrukci
Kuchyňské spotřebiče
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
106 dní
Aktualizováno:
44 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida da República (Túnel), Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.