SUPA24
Obývací pokoj
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj
36 692 772 Kč
(173 899 Kč / m²)
Prodej
Atypický
211 m²
Rua da Praia do Bom Sucesso, Lisboa

místnostiAtypický
plocha211 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Brand new 4 bedroom flat, with 211 m2, 2 parking spaces and storage room, in Belém, Lisbon.
The work and its expense will be the responsibility of the...

Ostatní
Stáří nabídky: 118 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

Rua da Praia do Bom Sucesso, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal