Výpis nabídek
38
38
38
91 065 195 Kč
(314 018 Kč / m²)
Prodej
4+1
290 m²
Largo do Terreiro de Trigo, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
290 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Descobreix aquest meravellós apartament de 4 dormitoris i 5 banys, situat a la impressionant ciutat de Lisboa.
Amb vistes frontals al riu, una super...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
162 dní
Aktualizováno:
78 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Largo do Terreiro de Trigo, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.