SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
46 824 073 Kč
(240 123 Kč / m²)
Prodej
4+1
195 m²
Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa

místnosti4+1
plocha195 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T4 for sale at 1/u00A0735/u00A0000 €

Ostatní
Stáří nabídky: 179 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Rua Dom Jorge da Costa, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige