SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 918 759 Kč
(204 923 Kč / m²)
Prodej
4+1
146 m²
Rua Bernardo Lima, Lisboa

místnosti4+1
plocha146 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T4 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 179 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Rua Bernardo Lima, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige