SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 689 337 Kč
(121 117 Kč / m²)
Prodej
1+1
80 m²
Rua Afonso Domingues, Lisboa

místnosti1+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1+1 Bedroom flat with 80sqm of floor space and 32sqm terrace in São Vicente, Lisbon. We present this charming 1+1 bedroom flat, located in the heart ...

Ostatní
Stáří nabídky: 183 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

Rua Afonso Domingues, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana