SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
32 350 371 Kč
(248 849 Kč / m²)
Prodej
2+1
130 m²
Rua Georgina Ribas, Lisboa

místnosti2+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat with 130sqm and balcony of 31sqm, inserted in the most recent residential development to be born in Braço de Prata, between the emblema...

Ostatní
Stáří nabídky: 181 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Rua Georgina Ribas, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana