SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 135 497 Kč
(201 506 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom apartment with 2 bathrooms & 2 parking spaces in Campolide, Lisboa Campolide Residences is a new development in the heart of Campolide, in ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaVýhledKuchyňské spotřebičeOtevřený obývací prostorModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 177 dní
Aktualizováno: 166 dní

Lokalita

Calçada da Quintinha, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

SottoMayor Properties