SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 208 013 Kč
(218 273 Kč / m²)
Prodej
2+1
88 m²
Rua dos Marcos, Lisboa

místnosti2+1
plocha88 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive and excellent 2 bedroom apartment with stunning views over the Tagus River and Parque das Nações, in Lisbon. All photos of the views were ta...

Ostatní
Stáří nabídky: 176 dní
Aktualizováno: 65 dní

Lokalita

Rua dos Marcos, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed