SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 882 038 Kč
(151 553 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Rua Carolina Michaelis de Vasconcelos, Lisboa

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent 3 bedroom apartment in a reference area in the quiet, but central parish of Benfica. This apartment, fully renovated, with primium finishes,...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciKuchyňské spotřebičePračkaZabezpečeníPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 177 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

Rua Carolina Michaelis de Vasconcelos, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed