SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 235 490 Kč
(192 406 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Rua do Vale de Santo António, Lisboa

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 bedroom apartment in Penha de França, fully renovated, inserted in a building equally renovated. In a privileged location, close to commerce, servic...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPo rekonstrukciOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 177 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Rua do Vale de Santo António, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed