SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 243 431 Kč
(202 705 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Rua da Lapa, Lisboa

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Zimmer-Wohnung in der Rua das Janelas Verdes in Lissabon, komplett renoviert, im 1. Stock ohne Aufzug.
Hohe Decken, altes Design, Fliesen an den Wän...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyDlažbaDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičePračkaPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 202 dní
Aktualizováno: 164 dní

Lokalita

Rua da Lapa, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IMOJOY Real Estate