SUPA24
6 567 635 Kč
(98 024 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Rua de Leiria, Leiria

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 - Empreendimento Montanha Prestige

Em pleno centro de Monte Real, no Empreendimento Montanha Prestige, encontra este apartamento T2 lo...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Rua de Leiria, Leiria
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Draft In Homes