SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 406 280 Kč
(210 337 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Rua da Torraltinha, Lagos

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This elegant 2-bedroom apartment in Lagos, Algarve, features two bedrooms with built-in wardrobes, two full bathrooms, an open-plan living and dining ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua da Torraltinha, Lagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Atrium Real Estate