SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 884 469 Kč
(143 161 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Caminho Thomas Stucley, Lagos

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Luxuriöse 2-Zimmer-Wohnung in Premium-Wohnanlage - Lagos, Algarve
Diese elegante 2-Zimmer-Wohnung befindet sich im exklusiven Neubauprojekt DOMUS 22 &...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 68 dní

Lokalita

Caminho Thomas Stucley, Lagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASAS DO SOTAVENTO