SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 864 791 Kč
(137 275 Kč / m²)
Prodej
Atypický
101 m²
Rua Baden powell, Lagos

místnostiAtypický
plocha101 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Exklusives Apartment mit Meerblick in einem Luxusresort
Wir präsentieren diese prächtige Dachgeschosswohnung in einem Resort der Exzellenz, das eine p...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPodlažíOtevřený obývací prostorVanaSprchový kout

Zařízený
Stáří nabídky: 116 dní
Aktualizováno: 116 dní

Lokalita

Rua Baden powell, Lagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Villas Key - Mediação Imobiliária, Lda