SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 966 191 Kč
(179 054 Kč / m²)
Prodej
1+1
78 m²
Rua da Torraltinha, Lagos

místnosti1+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T1 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 185 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Rua da Torraltinha, Lagos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige