SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 956 866 Kč
(208 633 Kč / m²)
Prodej
3+1
134 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

místnosti3+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Bedroom flat with 134sqm and a terrace of 48sqm inserted in a luxurious resort located near the beach and close to golf courses in the Carvoeiro are...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana