SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 647 960 Kč
(82 908 Kč / m²)
Prodej
1+1
44 m²
Rua dos Combatentes, Lagoa

místnosti1+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this 1-bedroom apartment (Unit C) located on the first floor, with stair access, set in a well-located building with good sun exposure.

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rua dos Combatentes, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Azor