SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 594 516 Kč
(180 179 Kč / m²)
Prodej
Atypický
81 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Neue 2-Zimmer-Wohnung in exklusivem Resort in Carvoeiro - Große Terrasse, Parkplatz und Luxus-Service
Wir präsentieren Ihnen diese elegante 2-Zimmer-W...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorPřirozené světloPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 117 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASAS DO SOTAVENTO