SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 207 981 Kč
(72 551 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Estrada das Sesmarias, Lagoa

místnostiAtypický
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

T0 bedroom flat with large terrace, located next to the Gramacho Golf Course and 4 kilometres from Ferragudo. This comfortable studio is equipped wit...

Ostatní
Stáří nabídky: 181 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Estrada das Sesmarias, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Portugal Best Invest