SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 508 611 Kč
(85 946 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Rua da Alagoinha, Lagoa

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 composto por com sala de estar e jantar em cozinha open space, três quartos sendo um deles en suite, uma casa de banho completa (alem d...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 177 dní
Aktualizováno: 66 dní

Lokalita

Rua da Alagoinha, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Imobipêra