Výpis nabídek
34
34
34
12 524 661 Kč
(130 465 Kč / m²)
Prodej
3+1
96 m²
Rua Anneliese Pohl, Lagoa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
96 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
We present this apartment located in the prestigious Vila Senhora da Rocha condominium in the Algarve.
This property, refurbished in 2024 with modern...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
415 dní
Aktualizováno:
40 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Anneliese Pohl, Lagoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.