Výpis nabídek
14
14
14
7 001 372 Kč
(76 102 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Alameda Mãos-à-Obra, Gondomar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
92 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MARÇO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 91 m2, situado em Rio Tinto no concelho de Gondomar. O imóvel está localizado ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Alameda Mãos-à-Obra, Gondomar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.