Výpis nabídek
14
14
14
9 363 096 Kč
(82 132 Kč / m²)
Prodej
4+1
114 m²
Rua Dom Afonso Henriques, Gondomar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
114 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT587540
DESCUBRA O SEU NOVO ESTILO DE VIDA COM QUALIDADE
VENHA CONHECER O GIESTABLOK, o empreendimento que redefine o co...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
25 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Dom Afonso Henriques, Gondomar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.