SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 205 348 Kč
(88 742 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Rua Martinho Costa Lopes, Gondomar

místnostiAtypický
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 novo 3 casas de banho Lugar de garagem Sala e cozinha em open space3 quartos com roupeiros embutidos3 casas de banho VarandaLugar de ga...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaPo rekonstrukciModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 241 dní
Aktualizováno: 108 dní

Lokalita

Rua Martinho Costa Lopes, Gondomar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imoalves