Výpis nabídek
31
31
31
10 812 809 Kč
(89 362 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Caminho Virtudes, Funchal
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
121 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Elegant 2-Bedroom Apartment in Funchal – Comfort & Modern Living
This elegant 2-bedroom apartment offers a perfect combination of comfort and sophi...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
51 dní
Aktualizováno:
51 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Caminho Virtudes, Funchal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.