Výpis nabídek
37
37
37
8 504 947 Kč
(149 210 Kč / m²)
Prodej
2+1
57 m²
Caminho Santo Amaro, Funchal
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
57 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
arcelos View – Last T1 Penthouse with Spectacular Ocean Views, Funchal
Welcome to Barcelos View, a modern and exclusive residential development loc...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
329 dní
Aktualizováno:
161 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Caminho Santo Amaro, Funchal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.