SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 213 611 Kč
(73 709 Kč / m²)
Prodej
3+1
125 m²
Rua 14, Espinho

místnosti3+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are looking at a 3-bedroom apartment, strategically located on Rua 14, in the center of Espinho.

It's a rare opportunity for those who prioritize ...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua 14, Espinho
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Green Coast