SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 364 581 Kč
(101 789 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Rua 22, Espinho

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat with 91sqm of floor space, inserted in the Twins 22 development, located on Rua 22, in Espinho, in a quiet residential environment clos...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Rua 22, Espinho
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis