Výpis nabídek
8
8
8
18 974 260 Kč
(151 794 Kč / m²)
Prodej
Atypický
125 m²
Rua 22, Espinho
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
125 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 com terraço nascente, sul e poente em condomínio fechado exclusivo e vista mar — Espinho
Imagine viver todos os dias com o azul do oce...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
75 dní
Aktualizováno:
32 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua 22, Espinho
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.