Výpis nabídek
35
35
35
5 713 776 Kč
(58 304 Kč / m²)
Prodej
4+1
98 m²
Rua do Parque, Coimbra
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
98 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT588507
Apartamento T3 localizado na Urbanização Quinta da Varela, em São Silvestre, com bons acessos ao centro de Coimbr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Parque, Coimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.