SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 540 312 Kč
(93 090 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Estrada Antiga de Lisboa, Coimbra

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT585456

Descubra este magnífico apartamento T2 seminovo, onde o conforto e a elegância se encontram em perfeita harmonia....

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Estrada Antiga de Lisboa, Coimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Coimbra