SUPA24
Dům a okolí
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, nutná rekonstrukce, přirozené světlo
Obývací pokoj; přirozené světlo, dřevěná podlaha, rustikální styl
4 981 469 Kč
(110 699 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Rua Nova de São Sebastião, Coimbra

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment in Santo António dos Olivais, Coimbra, available for 205,000. With a generous area of 197m², this property stands out for its sp...

Ostatní
Stáří nabídky: 87 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Rua Nova de São Sebastião, Coimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art Almedina