SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 710 465 Kč
(83 977 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
Autoestrada da Costa do Estoril, Cascais

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Apartamento de 3 assoalhadas remodeladas, localizado no bairro da Torre emCascais.O imóvel fica num 1ºandar em prédio de 3 andares sem elevador, com ...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 492 dní

Lokalita

Autoestrada da Costa do Estoril, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Predimed