Výpis nabídek
11
11
11
42 505 799 Kč
(223 715 Kč / m²)
Prodej
4+1
190 m²
Calçada do Sacadura, Cascais
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
190 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 com terraço, Estoril Terraces, Alcabideche, Cascais
Fantástico apartamento de 4 assoalhadas, em construção inserido no Empreendimento ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
496 dní
Aktualizováno:
495 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Calçada do Sacadura, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.