SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
60 811 438 Kč
(349 491 Kč / m²)
Prodej
6 a více
174 m²
Largo Ostende, Cascais

místnosti6 a více
plocha174 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment Monte Estoril offers a refined contemporary home with 174 m² of interior living space, harmoniously extended by an 80 m² private g...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Largo Ostende, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International