SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
63 216 247 Kč
(367 536 Kč / m²)
Prodej
6 a více
172 m²
Largo Ostende, Cascais

místnosti6 a více
plocha172 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment Cascais e Estoril presents a refined blend of light, space and contemporary design. Positioned on an upper floor within the Galard...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Largo Ostende, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International