Výpis nabídek
30
30
30
16 044 810 Kč
(112 992 Kč / m²)
Prodej
Atypický
142 m²
Rua Major Serpa Pinto, Cascais
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
142 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Duplex T-2+1 de Luxo em Alcabideche - com Garagem
Desfrute do privilégio de viver neste incrível apartamento duplex de luxo em Alcabideche, com acaba...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Major Serpa Pinto, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.