SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
24 253 156 Kč
(158 517 Kč / m²)
Prodej
Atypický
153 m²
Rua Alexandre Herculano, Cascais

místnostiAtypický
plocha153 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in a prestigious condominium in Cascais, this 3-bedroom apartment has 153 sqm of gross private area. Ready to move in, it features a large liv...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rua Alexandre Herculano, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers | Cascais & Estoril