Výpis nabídek
43
43
43
45 654 777 Kč
(223 798 Kč / m²)
Prodej
4+1
204 m²
Avenida 25 de Abril, Cascais
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
204 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 de Luxo com Varanda e 3 Lugares de Garagem no The Coral, Gandarinha - Cascais
Este apartamento T3, com uma ampla varanda e 3 casas de ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
58 dní
Aktualizováno:
58 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida 25 de Abril, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.