SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
43 234 470 Kč
(249 910 Kč / m²)
Prodej
Atypický
173 m²
Rua de Trás-Os-Montes, Cascais

místnostiAtypický
plocha173 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

3-bedroom apartment, for sale, in the Estoril Garden Terraces development, an exclusive condominium located on top of a hillside with a beautiful view...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledDřevěná podlahaOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Rua de Trás-Os-Montes, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate