SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 891 228 Kč
(218 912 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Avenida de Sabóia, Cascais

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat with 100sqm and balcony of 25sqm, inserted in a new residential development to be born in the heart of Monte Estoril, an address of pre...

Ostatní
Stáří nabídky: 127 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Avenida de Sabóia, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana