SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 140 862 Kč
(185 611 Kč / m²)
Prodej
4+1
157 m²
Rua Joaquim Ereira, Cascais

místnosti4+1
plocha157 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT581962

This magnificent three-bedroom apartment, with 157 m² of gross private area, stands out for its generous spaces, ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutVysoké stropyPo rekonstrukciModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 165 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rua Joaquim Ereira, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Lisboa Time Oriente