Výpis nabídek
70
70
70
24 046 138 Kč
(300 577 Kč / m²)
Prodej
3+1
80 m²
Rua 5 de Outubro, Cascais
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
80 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
2-Bedroom Apartment in São Pedro do Estoril – Full Sea View
São Pedro do Estoril is a privileged location on the Estoril Coast, well known for its ex...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Zahrada
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Přirozené světlo
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
246 dní
Aktualizováno:
15 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua 5 de Outubro, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.